Գլխավոր Լուսավորություն Լազերներ Շոուի լազերներ EL-200RGB
EL-230RGB MK2
EL-230RGB MK2 AMD 54,000
Վերադառնալ ապրանքներին
CS-500RGB KeyTEX
CS-500RGB KeyTEX AMD 146,000
Laserworld
EL-200RGB
AMD 94,000
Համեմատել
Ավելացնել նախընտրածների մեջ
Share:
  • Նկարագրություն
  • Մանրամասներ
Նկարագրություն
The red diode laser module with 70 mW / 638 nm, the green DPSS laser module with 25 mW / 532 nm and the royal-blue laser module with 60 mW / 450 nm ensure beautiful colours and brightness. The beams have good specifications with ca. 3 mm / 2 mrad and the projector offers high-speed step motors with up to 2-5 kpps as well as a scan angle of up to 30°. About ca. 50 (layers, tunnels, fences, waves, etc.) basic effects can be controlled via DMX. A sound-to-light mode as well as a stand-alone mode are available too. For the sound-to-light mode the sensitivity of the integrated microphone can be adjusted.
With ultra bright 450 nm royal blue!
Typical power 200 mW